“SİN-101 Film İzlemeye Giriş” kursumuzu bitirdik. Herkese teşekkürler, İncime (arka sıra, sol başta), prodüktörümüz Dilek Kublay’a (önde, sağda), başta tükenmez enerji kaynağı Sibel Ermek Tankurt (önde, solda) olmak üzere sevgili katılımcılarımıza: Alev Turanlı (arka sıra, soldan ikinci), Nevin Can (arka sıra, soldan üçüncü), Hilal İmancı Bolat (arka sıra, sağdan üçüncü), Özlem Perşembe (arka sıra, sağdan ikinci), Filiz Kunt (arka sıra, sağ başta), İbrahim Sivrikaya (fotoğrafta bulunamadı), Ayşegül Uluutku Sivrikaya (fotoğrafta bulunamadı).

CANER FİDANER

Yeni kursumuz pek yakında…

SIN-101

 

 


KURSUMUZU ŞÖYLE DUYURMUŞTUK:


Sinema merakınızı bir eğitim programıyla geliştirmek istiyorsanız, Academico Etkinlik Merkezi’nin aşağıdaki duyurusu ilginizi çekebilir:

SEVERİM SİNEMAYI

SİN-101 Film İzlemeye Giriş

Film izlemeyi yaşamı zenginleştirmenin bir yolu sayanlarla sinemayı ve filmleri konuşacağız. “Hangi sahneler bizi neden etkiliyor?” diye başlayacağız ve izleyeceğimiz örnek sahneler üzerinden, bir filmin nasıl yorumlanacağını tartışacağız.

Bilim ve Sanat dergisinde sinema yazıları yayımlamış, PsikeSinema dergisinin ve SinSinSinema blogunun yazarı, tıp doktoru ve halk sağlığı doçenti değerli Caner Fidaner’den SIN-101 Film İzlemeye Giriş eğitimi Nisan ayında Academico’da!

Dört haftalık bu program her Çarşamba 20:00 – 23:00 arası gerçekleşecek. Ön kayıtlar 31 Mart’a kadar. Şimdiden yerinizi ayırtın.

Kayıt ücreti (toplam 12 saat için): 240 TL, Tek gece katılım ücreti (3 saat için): 80 TL   Katılımcı sayısı 12 kişi ile sınırlıdır.

Mekan: Academico Etkinlik Merkezi – Güzelbahçe / İZMİR   Detaylı bilgi ve rezervasyon: 0232 234 0157

sinema

 

 

Reklamlar